Європа 2019
РИБАКІВКА

РИБАКІВКАРибаківка (давніше Гасан-Кале, згодом - до 1945 - Аджияска) - село в Україні, в Березанському районі Миколаївської області.
КОБЛЕВО

КОБЛЕВОКоблево - курорт, на якому прекрасно можна сумістити оздоровлення та відпочинок у цілому. Курортне селище розкинулося на території Чорноморського узбережжя, далеко від промислових центрів, і в оточенні чудового соснового бору, що створює прекрасні кліматичні умови. А чисті просторі пляжі просто вражають уяву.
ЛЕБЕДІВКА

ЛЕБЕДІВКАЛебедівка - село в Україні, в Татарбунарському районі Одеської області. Населення становить 26 осіб. Курорт, заснований німецькими колоністами, які оцінили природні ресурси, розташовані в одному місці: змішаний ліс, рідкісне явище для бесарабської частини Одеської області, що називається Буджак, Чорне море та жаркий подих степу.
ЗАТОКА

ЗАТОКАЗатока - селище міського типу в Білгород-Дністровському районі Одеської області України. Розташований на Будакській косі, між Дністровським лиманом і Чорним морем, порт-пункт Бугаз. Ж.-д. станція (Бугаз) на лінії Одеса - Ізмаїл.
ЗАЛІЗНИЙ  ПОРТ

ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

Залізний Порт - екологічно чистий район на кордоні Біосферного заповідника, тут легко дихається сухим степовим повітрям з домішкою морського бризу, тут граються біля берега дельфіни. Тут немає гір і печер, як в Криму, але є те саме Чорне море, величезні паркові зони прекрасних пансіонатів, цілюще повітря, кілометри широких піщаних пляжів і чиста морська вода.
КУРОРТНЕ

КУРОРТНЕСелище Курортне розташоване в 80 км від Одеси в екологічно чистому районі між Чорним морем і Буджакським лиманом. Це місце унікальне за своєю красою, а головне славиться дуже чистим морем.
КИРИЛІВКА

КИРИЛІВКАКирилівка - популярний бальнеологічний курорт на Азовському морі. Селище знаходиться на півдні Запорізької області, в 65 км від м. Мелітополь та в 42 км від найближчої залізничної станції смт Якимівка. Відпочинок у Кирилівці представляють бази відпочинку, готелі, пансіонати, дитячі табори та приватний сектор. Знайти житло в Кирилівці нескладно. 
В ОСТАННЮ ХВИЛИНУ
Поїхали відпочивати Сезон 2019 Шкільні екскурсії
Популярні новини
ПРОПОНУЄМО
Наші пропозиції
Опитування
Який відпочинок вас приваблює?
Зелений туризм
Подорож містами світу
Містами України
Карпати та Закарпaття
Курорти України
Курорти світу

Яндекс.Метрика count
Відпочинок за кордоном всі країни

AZALIA

AZALIA

AZALIA Спа-готель Azalia розташований на північному узбережжі Чорного моря в місті Святий Костянтин і Єлена. Цей сучасний готельний комплекс вирізняється

AQUA AZUR

AQUA AZUR

AQUA AZUR Новий готель, побудований в 2005 році знаходиться на відстані 150 метрів від пляжу, близько до центру комплексу і в безпосередній близькості до